O nás

Jsme rodinná firma.

Náš příběh začal v roce 1990. Tatínkovi se nechtělo vstávat brzy ráno do práce, proto si založil živnost na výrobu bižuterie s přírodními kameny.

Vždycky jsme se snažili vyhovět požadavkům zákazníků. Když začali mít zájem o zirkony a odlévané šperky, odlévací stroj a s ním spojená technologie se staly prvním krokem na dlouhé cestě ke spoustě znalostí, které ke své práci využíváme.

Je to už víc jak 15 let, co jsme začali 3D technologie používat v našem oboru - šperkařství. Tehdy to nebylo běžné, se 3D se pracovalo především v autoprůmyslu a architektuře. První roky jsme tak strávili vysvětlováním, že tato technologie je i pro zlatníky velkou pomocí. Dnes už je obecně známá a díky ní vznikají šperky, které se dotýkají hranic lidské fantazie.

Naučili jsme se odlévat šperky přímo s kameny- se zirkony i diamanty. Naši zlatníci se tak můžou namísto obtížné rutiny soustředit na to, aby svojí prací vdechli nezaměnitelný rukopis každému kusu šperku, který projde jejich rukama.

Zařízení, která u nás najdete, jsou nejen technologickou špičkou, ale taky docela drahá. Rozhodli jsme se o ně rozdělit a poskytujeme servis i pro ostatní firmy - ty zlatnické jsou našimi nejčastějšími zákazníky, ale dokážeme pomoci i hodinářům, restaurátorům, zbrojířům nebo modelářům lodí a vláčků.

C3.jpg

C8.jpg

C9.jpg

Máte zájem o naše služby?

Máte zájem o naše služby?

Zavolejte nám nebo napište, rádi vám pošleme cenovou nabídku.

Kontaktovat

Novinky

  • Nové webové stránky

    4. 5. 2021

    Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.

  • Nový šperk

    4. 5. 2021

    Natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.

Archív